תיירות יד מרדכי בחגי תשרי

יד מרדכי : חוויה מתוקה -סיור בבית הדבש ,אפיית עוגות דבש ,סיור בטרקטור ועוד..

נווט באמצעות:   

לשליחת פניה לבית עסק זה לחצו כאן

חגיגות חגי תשרי ביד מרדכי- אין דבורים כאלה

מה: קיבוץ יד מרדכי יציין את חגי תשרי בחגיגה מלאה בדבש וחוויות:

בית הדבורה והדבש - הרבה לפני שבני האדם הקימו מפעלים, בנו הדבורים את אחד המפעלים המתוחכמים. המרשימים והמרתקים בעולם. הכוורת. המכונות המשוכללות במפעל הן הדבורים עצמן וטעם התוצרת המתוקה של מפעל זה מוכר ואהוב על כולם.

בסוכות המבקרים מוזמנים להצטרף למסע אל עולמן הקסום של הדבורים. עולם של סדר מופתי, חריצות, נאמנות מוחלטת, היררכיה מתוחכמת ואפילו - זמן לריקודים (למרות שגם הם, משמשים לצורכי עבודה..) דבוראי לבוש חליפה, יקבל את פניכם ומאחורי חלון זכוכית מיוחד ואטום, יפתח כוורת פעילה, הומה ורוחשת באמצעותה ניתן ללמוד ולהבין מקרוב את דרכי הפעולה של הדבורים במקומן הטבעי ולהציץ אל נבכי עולמן הסודי והקסום.

סיור בטרקטור הקיבוצי- הטרקטור הקיבוצי, רתום לעגלה בה אפשר להגיע אל מרחבי הקיבוץ ולצפות מזווית חדשה ומעוררת השראה בתחומי המשק החקלאי.

לומדים על הרפת ותהליך החליבה, על גידולי השדות והפרדסים, מבינים כיצד משתלבים חיי המשק בחיי בני הקיבוץ ולומדים דרך התחנות הללו את סיפורה של יד מרדכי.

אפיית עוגות דבש- עוגות הדבש המתוקות של יד מרדכי – הן הדבר האמיתי. סדנא מתוקה לאפיית עוגות דבש במהלכה המבקרים הם הקונדיטורים ויחשפו להמתכון הסודי של עוגות הדבש המפורסמות של יד מרדכי.

בית האוסף "קיבוץ של פעם"- בבואם של הילדים הצעירים אל מרכז הטֶכְנוֹסְטַלְגְּיָה (טכנולוגיה של פעם) ביד מרדכי, קשה שלא להבחין בפניהם המשתאות נעצרות אל מול החפצים המוזרים שלפניהם. מוחם הקודח מנסה לפצח בכל כוחו - למה הם שימשו וכיצד השתמשו בהם? המקום הקסום הזה, מאפשר לדורות הצעירים היכרות עם סוג אחר של טכנולוגיה. כזו שאינה דורשת מטען. אין לה שלט, גם לא מסך טאצ'. מפגש יוצא דופן בין הדור המתקדם והטכנולוגי ביותר לבין הטכנולוגיות שחלפו מן העולם.
משך הפעילות המלאה כ- 3 שעות

מתי: 12-22/10 בין השעות: 10:00-16:00. ערבי חג בין השעות 10:00-13:00

מחיר: מחיר משולב לשלוש תחנות – בית הדבש, טרקטור, קיבץ של פעם, 55 ₪ לילד ו50 למבוגר.

סדנת אפיית עוגות דבש – 20 ₪ לעוגה משפחתית.

איך מגיעים? רושמים ב  WAZE - יד מרדכי

מספר טלפון :077-7295701

לשליחת פניה לבית עסק זה לחצו כאן