לה - מדווש

נקודת יציאה למגוון טיולי אופנים, מזנון, חנות אופנים, תיקונים, ציוד וביגוד אופניים. ומסלול קארטינג פדלים לילדים.

נווט באמצעות:   

לשליחת פניה לבית עסק זה לחצו כאן

במקום חנות אופניים מהגדולות בנגב המספקת את כל שרותי הקצה לרוכבי האופניים: מכירות אופניים, סדנה לתיקוני אופניים, מבחר גדול מאוד של ציוד וביגוד אופניים, מזנון עם קפה טוב, סנדוויצים, טוסטים וחטיפי בריאות. כמו כן ישנן מקלחות הכוללות סבון ומגבות .

מלקוחותינו רוכבים מכל הארץ!.
לרוכבים המנוסים: נבנה מסלול האופניים סינגל בארי שהוא המסלול הראשון בארץ שסומן ע"י קק"ל ורשות שמורות הטבע והגנים, המסלול מעגלי וארכו 24 ק"מ עם אפשרת ותוספות שלסינגלים נוספים.
תחילת וסיום בחנות לה מדווש הסינגל מתפתל דרך שמורת בארי, בארי הישנה, יער בארי, כביש הבטון, מכרות ומפעל הגופרית, נחל הבשור, נחל גרר, יער רעים, דרך מתקני המים ועוד. כמו כן ניתן לשכור אופניים ליחידים, לילדים, למשפחות ולקבוצות ולקבל יעוץ למבחר מסלולים ברמות שונות לרכיבה עצמית

 

חדש!
לאחרונה כדי לתת מענה למשפחות עם ילדים קטנים פתחנו מסלול חדש ואטרקטיבי לקארטינג פדלים.

קארטינג פדלים הם מעין רכבים קטנים במידות שונות המתאימים לילדים מגיל 4 ועד מבוגרים, ההנעה ע"י סיבוב פדלים כמו באופניים והנהיגה עם הגה כמו מכונית. מצוין לשיפור הקורדינציה של הילדים.

יש לנו מסלול מיוחד סגור ובטוח הכולל אתגרים המתאימים לילדים. המקום נותן פעילות כיפית ומהנה לילדים בזמן שהמבוגרים יכולים לצפות על יד, עם כוס קפה ממזנון לה-מדווש.
במקום מדריך הנותן תדריך מתאים את הכיסא לילד ושומר על כללי הבטיחות.

פרטים נוספים באתר www.la-medavesh.co.il

שני-חמישי: 09:00-18:00
שישי: 07:00-14:00
שבת: 07:00-14:00 מאי-דצמבר
שבת: 07:00-16:00 ינואר-אפריל
ראשון: סגור
***בחודשים יולי אוגוסט ספטמבר החנות סגורה בימי שבת

איך מגיעים? רושמים ב  WAZE - לה-מדווש

מספר טלפון : 077-7295716

לשליחת פניה לבית עסק זה לחצו כאן