השף רודד

השף רודד עטיה מכין ארוחות גורמה פרטיות ולאירועים, נותן ייעוץ קולינרי, מעביר סדנאות בישול באוירה כפרית. בתיאום מראש - לא בשבת

נווט באמצעות:   

לשליחת פניה לבית עסק זה לחצו כאן

השף רודד עטיה מכין ארוחות גורמה פרטיות ולאירועים, נותן ייעוץ קולינרי, מעביר סדנאות בישול באוירה כפרית, ומקנה חשיבות לכך שהאוכל יהיה גם טעים וגם בריא, תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם משובחים וטריים בעלי ערך תזונתי גבוה אשר חלקם אף מגיע מגינת הירק שלו. 


אני אוהב לבשל. כשהתחלתי לבנות את האתר, נשאלתי ממה הכל התחיל והאמת היא שהאהבה שלי להכנת אוכל בוערת אצלי מאז שאני זוכר את עצמי. אוכל, זה משהו יצרי ומהנה ובעיני זו יצירה הנוגעת בכל חוש ובמקומות הכי רגישים ולכן יכולה לגרום לאדם אושר גדול.


לפני כ-20 שנה סיימתי את לימודיי בתדמור ולאחר מכן למדתי תזונה. נתתי ייעוץ קולינרי מקצועי ולקחתי חלק פעיל בהקמת מסעדות וקייטרינגים חדשים.
לאחר כמה שנים בהם עבדתי כשף במלונות ובמסעדות יוקרה באילת (ביניהם במלון הרודס), החלטתי לקחת את תשוקתי לבישול ולצאת לדרך עצמאית - כך נולדה מסעדת גאטו איטליאנו אשר שגשגה במשך 9 שנים.

סגנון הבישול שלי נע על התפר שבין גורמה לכפרי ויוצר פיוז'ן של טעמים - שילוב בין המאכלים של פעם לבין הטרנדים של המטבח העכשווי. הוא מתאפיין בחומרי גלם משובחים וטריים בעלי ערך תזונתי גבוה אשר חלקם אף מגיע מגינת הירק שלי.

יש לי 2 אהבות בבישול: בשר -אני מתמחה בעישון בשרים ובצלייתם בטאבון הפרנה- ומטבח איטלקי. חשוב לי שהמאכלים שלי יהיו טעימים ובריאים ובסדנאותיי אני שם דגש על השילוב בין השניים.

אני אוהב אנשים ומעריך את הטעמים הייחודיים של כל אחד ואחת, לכן בין אם אני מוזמן לאירוע חגיגי רב משתתפים או לאירוע פרטי ואינטימי, אני מכין את התפריט בהתאם לאופי של מארחי, על מנת ליצור עבורם חוויה נפלאה ומפנקת.

השף רודד מעביר את סדנאותיו במושב שרשרת שבדרום, ונותן את שירותיו מאיזור הדרום (וצפון הנגב) ועד מרכז הארץ.    

איך מגיעים? רושמים ב  WAZE - מושב שרשרת

מספר טלפון :0777295755

לשליחת פניה לבית עסק זה לחצו כאן