החווה ההולנדית- צימרים בדרום

3 צימרים מאובזרים הבנויים בעבודה אומנותית אקולוגית מיוחדת וסטודיו במחיר יותר זול עם שרותים ומקלחת בחוץ.

נווט באמצעות:   


"החווה ההולנדית" נמצאת במושב שדה-צבי, 5 דקות מצומת בית קמה.
החווה הוקמה ע"י הזוג: תמר ועוזי מנור. תמר היתה הולנדית, עוזי ישראלי..............


בחווה ההולנדית: 3 צימרים איכותיים בסגנון כפרי אומנותי, בשלוש רמות, עם כל האיבזור הדרוש.
* לחווה ההולנדית מגיעים תיירים מישראל וכל העולם. החווה ההולנדית קשורה עם קהילות שונות בהולנד ורב התיירים, על כן, מגיעים לחווה מהולנד. 


* בחווה ההולנדית יש גם אוהל אברהם ללינות יותר מוזלות, עם עד 15 מקומות לינה ועם מחיצות  הפרדה. לאוהל אברהם יש גם מטבח צמוד, שרותים ומקלחות.


* החווה ההולנדית פיתחה סיור/טיול מיוחד לעוטף עזה ( כשעתיים ) הכולל: 1. ביקור בעיר המופגזת שדרות, תצפית וצילום נפלי הפגזים בתחנת המשטרה בשדרות. 2. הגעה לגבול לתצפית על העיר עזה. 3. פגישה ספונטנית בבסיס, עם חיילים וחיילות קרביים,המשרתים על גבול עזה,  שבה נפגשים ומשוחחים באופן חופשי ולבבי עם החיילים ואף מחלקים להם מתנות.


* ב"חווה ההולנדית" גם מטע זיתים ובית בד קטן. בזמן המסיק מארגנים קבוצות המגיעות למסוק ולראות ולטעום מיד את ייצור שמן הזית.


* בתקופת חודש פברואר, מקיימים בלב החווה ההולנדית בימי שישי, ירידים הולנדיים "BRADERIE" אמיתיים, ממש כמו בהולנד, עם מכסימום הקפדה על אותנטיות, בכדי לתת לאורחים ממש תחושה כאילו הגיעו להולנד. לירידים מביאים המארגנים הכל מהולנד: פרחי ציבעונים, תיבת נגינה ענקית, תלבושות, בירה, מאכלים, מזכרות ואף הולנדים אורחים העוזרים בהפעלה. שגריר וצוות שגרירות הולנד אוהבים לכבד את הקהל הישראלי וגם הם מגיעים לבקר ביריד ההולנדי.
 

איך מגיעים? רושמים ב  WAZE - החווה הולנדית שדה צבי.

 

צור קשר‬ :077-7295732

לשליחת פניה לבית עסק זה לחצו כאן

החווה ההולנדית- צימרים בדרום