אינדינגב

על רקע הנוף המדברי המרהיב של מצפה גבולות שבנגב, למשך שלושה ימים ושני לילות קסומים באוויר הפתוח, עולם המוזיקה הישראלי יתכנס לחגוג בפעם השביעית את אינדינגב, הלב הפועם של סצנת הפסטיבלים והמוזיקה העצמאית בישראל.

פסטיבל אינדינגב 2017

על רקע הנוף המדברי המרהיב של מצפה גבולות שבנגב, למשך שלושה ימים ושני לילות קסומים באוויר הפתוח, עולם המוזיקה הישראלי יתכנס לחגוג בפעם ה11 את אינדינגב, הלב הפועם של סצנת הפסטיבלים והמוזיקה העצמאית בישראל.

 

פסטיבל אינדינגב, שמשנה לשנה קולו מהדהד למרחקים גדלים והולכים, נשאר כנה למהותו הבסיסית לקדם לחזק את מיטב היצירה העצמאית בצמיחה מתמדת- פסטיבל אינדינגב ה 11  יתקיים השנה בין התאריכים 19-21 באוקטובר, ובמסגרתו יתקיימו הופעות של מיטב האמנים ומשפחות האינדי המקומיות, 

גם השנה ישתתפו בפסטיבל מיטב אמני האינדי בישראל, מכל רחבי וגווני המוסיקה העצמאית, לצד אקטים חדשים שצפויים לפרוץ בשנה הקרובה. הליינאפ יכלול שיתופי פעולה חד פעמיים, הפקות מקור ייחודיות ואירוח של אמני אינדי בינלאומיים,סטים חיים, שיתופי פעולה חד פעמיים וייחודיים לאירוע ומגוון אדיר של התרחשויות אומנותיות ותרבותיות. קצת יותר מ 100 הופעות של אמנים והרכבים. הקוף, החיפושית והפיל הם כבר מזמן שמות קוד לזירת התרחשות מוסיקלית נדירה. לפני כמה שנים הצטרפה במת ה INDTRONIX  שהשנה בנוסף לאקטים אלקטרונים לוהטים מציג גם הופעות חיות ברוח האלקטרוניקה.

מכירת הכרטיסים  בעיצומה– גם השנה, רכישת הכרטיסים רק בהזמנה מראש! אין מכירה במקום

פרטי הגעה, רשימת מופעים מלאה, התנדבות, יצירה, כרטיסים , אירוח, תיירות ותוכנייה : www.indnegev.co.il

עמוד הפייסבוק של הפסטיבל: www.facebook.com/InDnegev

לאור הביקוש הגדול וההצלחה של הפסטיבל בשנים קודמות כדאי להבטיח מקום מראש. בדומה לשנים עברו , מכירת הכרטיסים תתאפשר בהזמנה מראש בלבד,

לא ימכרו כרטיסים בקופות האירוע.

קישור לאתר הפסטיבל ולרכישת כרטיסים

 

אינדינגב